STOCKHOLM
Luntmakargatan 84
113 51 Stockholm

GÖTEBORG
Walleriusg. 1
412 58 Göteborg

LUND
Sandgatan 14 B
223 50 Lund

MEDARBETARE

Kristian Hartman

Kristian Hartman

Generalsekreterare & ledare för skol/studentarbetet i öst/norr
Tfn: 070 545 06 86
kristian.hartman@credosverige.se

Per-Olof Söderkvist

Per-Olof Söderkvist

Ekonomiassistent
Tfn: 08-545 494 63
per-olof.soderkvist@credosverige.se

Jonathan Mellblom

Jonathan Mellblom

Ekonomiassistent
jonathan.mellblom@credosverige.se

Samuel Sander

Samuel Sander

Visuell kommunikatör
Tfn: 08 545 494 65
samuel.sander@credosverige.se

Simon Wennstig

Simon Wennstig

Ledare för skol/studentarbetet i väst & assisterande generalsekreterare
Tfn: 073 962 21 64
simon.wennstig@credosverige.se

Anna Swahn

Anna Swahn

Ledare för skol/studentarbetet i syd
Tfn: 0737 02 02 78
anna.swahn@credosverige.se

Andrea Keller

Andrea Keller

Samordnare för Credos Vänner
Tfn: 08 545 494 66
andrea.keller@credosverige.se